Mase Jeneratör

Mase Jeneratör Mase Jeneratör Piga Marin

 

 

 

Avrupa’da lider jeneratör üreticilerinden olan Mase Generators Italy, 1 KW’dan 1600 kVA’ya kadar geniş bir jeneratör ürün yelpazesi sunan 30 yıllık bir güç sistemleri üreticisidir.

Temelleri 1970’lerin başlarında atılan şirket, Cesena’da 9.000 m2’si üretim binası olmak üzere, 16.000 m2’den büyük bir alan üzerine kuruludur.

Mase Jeneratör, 500 vatlık, hafif ve kompakt taşınabilir jeneratörler üreten bir şirket olarak kurulmuştur. Bu jeneratörler Mase’nin adının dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Mase Jeneratörleri, yüksek kaliteli, dayanıklı ürünlerde ve Araştırma-Geliştirme Bölümünce yapılan yenilikçi araştırmalarda lider konumdadır.

1980’lerin başlarında, Mase ilk deniz sınıfı jeneratörünü üretmiş ve aynı zamanda kara araçları üzerinde kullanılmak üzere jeneratör setleri üretmeye de başlamıştır. Ayrıca, şirket, motorlu kaynak setleri ve tersane jeneratörleri gibi ekipmanlarla ticari ürünlerini genişletmiştir.
1987’de Mase, güç çıkış aralığı 10 kVA ile 1600 kVA arasında değişen 1500 dev/dk'lık endüstriyel jeneratörler üretmeye başlamıştır. Bugün, bu güç üniteleri, şirketin temel gücünü oluşturmaktadır.

1998’de, artan kaliteli ürün ve verimli hizmet ihtiyacı şirketi, SGS ICS S.r.l. (Uluslararası Sertifikalandırma Hizmetleri) tarafından verilen, UNI EN ISO 9001 standartlarına uygun Kalite Sistem Sertifikası almaya yönlendirmiştir.

30 yılı aşkın süredir, Mase Jeneratörleri, düşük ses seviyeli, kompakt ölçülerde, düşük ağırlık/güç oranlı, yenilikçi ve şık tasarımlı jeneratör üretmektedir.

Mase Jeneratörleri, ürünlerinin ilk satın alımından itibaren uzun yıllar verimli kullanımı konusunda müşterilerine özen göstermektedir. Mase, İtalya ve dünya çapındaki teknik destek ve koordinasyon sağlayan yetkili teknik servis atölyeleri ile dünya çapında yayılmış kapsamlı bir satış ve servis ağı sunmaktadır.

 

 

 

Okunma 155576 defa