Westerbeke

Weterbeke Weterbeke Piga Marin

 

 

 

12- 173 HP beygir gücü arasında değişen kapasitesi ile Westerbeke deniz motorları tekneniz için en iyi tercihtir. Ayrıca Westerbeke gezi amaçlı ve profesyonel tekneler için 5.5 kW dan 95.0 kW ya kadar 60 Hertz ve 5.0 kW dan 80 kW ya kadar 50 Hertz de yüksek kalitede marin jeneratör serileri üretir.

Westerbeke dizel jeneratörler ve motorlar 5 yıl garantilidir. Westerbeke’nin dünya genelinde 65 ülkede hizmet vermesi müşterilerinin yedek parça ve teknik desteğe kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır.
1937 yılında kurulan ve sadece marin sektöründe uzmanlaşan Amerikan Westerbeke firması, müşterilerine kaliteli ürün ve emsalsiz satış sonrası destek hizmetleri sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.
-Tekne sahiplerine yıl boyunca konfor sağlar
-Tüm hava şartlarında konfor için gerekli kontrol parmaklarınızın ucunda…
 

70 yılı aşkın bir süredir Westerbeke şirketi dünya standartlarında birinci sınıf marin ürünleri üretmektedir. Westerbeke marin jeneratör ve motorları, dünyanın pek çok tekne üretim şirketi tarafından ürünlerinde standart ekipman olarak kullanılmaktadır.
Binlerce Westerbeke ürünü geçtiğimiz yüzyıl içinde özverili bir şekilde servis edilmiştir. Rotary Climate Control System bu marin tecrübemizin bir sonucudur. Bu geliştirilmiş sistem mükemmel bir şekilde sade ve etkili bir biçimde, tekne sahiplerine en uygun şekilde hizmet vermeyi sağlamak için dizayn edilmiştir.

 

 

 

Okunma 131455 defa